Yüzde 20 indirim

CEPTETEB İŞTE kullanıcıları, SabancıDx’in dijital B2B satın alma platformu Pratis’in tedarikçi firmalara sunduğu “Silver” üyeliğe yüzde 20 indirimli olarak erişebilecek.

SabancıDx ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) dijital alanda önemli bir işbirliğine imza attı. İşbirliği kapsamında yeni nesil ticari bankacılık uygulaması CEPTETEB İŞTE kullanıcıları, SabancıDx’in dijital B2B satın alma platformu Pratis’in tedarikçi firmalara sunduğu “Silver” üyeliğe yüzde 20 indirimli olarak erişebilecek.

Günümüz şirketlerinin ihtiyaçlarını geleceğin teknolojileriyle karşılayan SabancıDx tarafından geliştirilen, güçlü alıcı firmaları ve binlerce uzman tedarikçiyi bir araya getiren dijital B2B satın alma platformu Pratis’in, tedarikçi firmalara sunduğu “Silver Üyelik” CEPTETEB İŞTE’lilerle buluşuyor. Yeni nesil ticari bankacılık uygulaması CEPTETEB İŞTE kullanıcıları, firmalara yeni satış fırsatları sunan Pratis Silver üyelikten yüzde 20 indirimli olarak yararlanabilecek.

Alıcı firmaların sektörlerine göre ayrılmış binlerce referanslı tedarikçiyle buluşarak optimum maliyetle stratejik satın alma ve e-ihale süreçlerini gerçekleştirdiği Pratis ile genele açılan ihaleleri görüntüleme ve teklif verme şansına sahip olacak olan CEPTEB İŞTE’liler, tüm alıcı firmaların ihalelerine davet olanağına sahip olacak. Silver üyeler bunların yanı sıra alıcı firmalar tarafından görünür olma, marka bilinirliği sağlama ve kategori bazlı bildirimlerle ihalelerden haberdar olma avantajlarından yararlanabilecek. 

TEB’in ticari işletmelere özel bankacılık uygulaması CEPTETEB İŞTE, KOBİ, kurumsal ve işletme müşterileri için birçok finansal işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilme olanağı sunuyor.

CEPTETEB İŞTE ile neler yapılabilir?

  • Kapsamlı karşılama ekranı ile anlık finansal durum izlenebilir.
  • Toplam varlık ve borçlar listelenebilir.
  • Finansal takvim ile geçmiş ve gelecek ödemeler takip edilebilir.
  • Hesaba veya karta transfer işlemleri, fatura, kurum ve belediye ödemeleri, kart ve hesap işlemleri kolaylıkla yapılabilir.
  • Kredi, senet ve çek deposu ve üye işyeri hareketleri anlık olarak takip edilerek nakit yönetimi kolayca sağlanabilir.
  • Sık yapılan transfer ve ödeme işlemlerine, son işlemlere bir tıkla erişip herhangi bir işlem yenilenebilir.
  • Transfer ve ödeme yapılan kişi veya firmalar düzenlenebilir, işlemler birkaç basit adımda indirilebilir.
  • Hesap hareketleri, Tahsil-Teminat çek listeleri, ödenen çeklerin listesi ve Taksitli ticari kredilerin ödeme planları ve durumları Excel veya PDF formatında kolayca paylaşılabilir.

Pratis’te yılda 3,2 milyar dolarlık işlem hacmi gerçekleşiyor

Dijital B2B satın alma platformu Pratis, dijital ekonomi çağında kurumlara satın alma süreçlerini dijitalleştirerek verimli hale getirmek için geliştirildi. Pratis’le birlikte tüm dünyada e-ticaretin getirdiği şeffaflık, hız, esneklik ve kolaylık tek çatı altında satın alma dünyasına sunuluyor. Pratis güçlü alıcı firmalar ile konusunda uzman binlerce tedarikçiyi bir araya getiriyor. Sektörlerine göre ayrılmış binlerce referanslı tedarikçiyle Pratis üzerinden buluşan alıcı firmalar, ambalaj malzemelerinden elektrik ve elektronik malzemelerine, kırtasiye malzemelerinden kimyasallara, hammaddeden sarf malzemeye kadar geniş bir yelpazede satın almalarını en optimum maliyetle ve online ortamda gerçekleştiriyor.

Yılda 3,2 milyar dolar işlem hacminin gerçekleştiği Pratis’te 375 adet ürün ve hizmet grubu, yüzlerce alıcı firma ve 70 ülkeden 35 binin üzerinde tedarikçi firma yer alıyor. Pratis bu yönüyle firmaların stratejik, finansal ve operasyonel hedeflerine ulaşmalarını desteklerken şeffaf bir satın alma ortamı sunuyor.

Pratis ayrıca bir ilki başararak ileri veri analitiği ve robotik süreç otomasyonu sayesinde satın alma dünyasına önemli yetenekler kazandırıyor. İleri veri analitiği özelliği ile Pratis, alıcı firmanın açtığı ihalelerde ileri veri analitiği ile geriye dönük yılların datalarını analiz edilerek kullanıcıya en uygun tedarikçi firma önerilerinde bulunabiliyor. Silver üyeliğe sahip olan tedarikçi firmalar ise bu sayede yeni satış imkânı ve ulaştıkları pazarlar ile yeni fırsatlara kavuşuyorlar. SabancıDx-TEB işbirliği sayesinde tedarikçi firmalara daha avantajlı fiyat ile bu üyelikten faydalanma imkanı sunuluyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma