Business Tennis Cup’ın kazananları Amazon Türkiye ve KPMG

Business Tennis Cup’ın kazananları Amazon Türkiye ve KPMG

Vakıf Katılım

Türkiye'nin ilk şirketler arası tenis turnuvası Business Tennis Cup (BTC)’un 11’inci kez EveryThink organizasyonuyla 02 -16 Eylül arasında Beşiktaş Ulus'ta bulunan Robert Kolej Mezunlar Derneği bünyesinde hizmet veren Bizim Tepe Tenis Kulübü tesislerinde gerçekleşti.  

Alaska Frigo, Amerikan Hastanesi, Herbal Essences ,QNB Finansbank ve Sole Power Boats Türkiye sponsorluğunda düzenlenen organizasyona ulusal ve uluslararası şirketlerden 21 takım katıldı.

Hem kurumsal iş birliklerini toplantı masasından kortlara taşıma imkanı hem de keyifli bir ortamda tatlı bir rekabet ortamı sunan BTC’de zafer Amazon Türkiye ve KPMG takımlarının oldu. Turnuvada ilk üç ise şöyle oluştu:

Sarı Grup : 1- Amazon Türkiye, 2-Eczacıbaşı Topluluğu, 3- Koç Healthcare. 

Kırmızı Grup : 1- KPMG , 2- Paycell, 3- ING Türkiye

Businnes Tennis Academy farkıyla

11 yıldır düzenlenen Türkiye’nin ilk şirketler arası tenis turnuvası, ekonomiye yön veren ulusal ve uluslararası şirketlerin katıldığı en prestijli tenis turnuvası olarak öne çıkıyor. BTC kapsamında talep eden katılımcılara turnuva öncesi Businnes Tennis Academy eğitimleriyle, turnuva öncesi ve sonrasında zihinsel ve fiziksel sağlık da vaat ediliyor. Eğitimler, turnuva dışında da spor yapılırken sakatlanma riskini en aza indirmek amacıyla uzman antrenörler tarafından veriliyor. Hafta içi, iş çıkışı sonrası Bizim Tepe Tenis Kulübü’nde düzenlenen eğitimlerde farklı seviyelere göre gruplar oluşturuluyor.  

Organizasyonun sahibi EveryThink, bir sonraki BTC’ye, keyifli bir ortamda yaşanacak rekabet duygusunda buluşma amacıyla tenisle ilgilenen tüm şirketleri davet etti.

  Hibya Haber Ajansı