Son dakika haberler

İki yılda 1 milyon öğrenci YKS’ye yapay zeka ile hazırlandı

Cerebrum Tech ve Esınav Merkezi iş birliğinde hayata geçirilen yapay zeka destekli Akıllı Sınav eğitim modülü iki yılda Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek 1 milyon öğrenciye ulaştı.

İnegöl UEDAŞ, yeni hizmet binasında

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da abonelerine her zaman daha kaliteli ve etkin hizmet vermeyi amaçlayan UEDAŞ, müşteri hizmet noktalarını yeniliyor. Bursa’nın İnegöl ilçesinde yeni işletme binası ile UEDAŞ, 150 bin abonesine bire

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde ‘Değişen Dünyada Kültür ve Sanat Konferansı’ düzenlendi

İstanbul Bilgi Üniversitesi Kültür Yönetimi Yüksek Lisans Programı tarafından düzenlenen sanat ve Kültür Yönetimi Konferansı “Değişen Dünyada Kültür ve Sanat” başlığı ile santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleşti.

AKM, geleceğin piyanistleri için çocukları piyanoyla tanıştırıyor

Atatürk Kültür Merkezi (AKM), çocukları sosyal ve sanatsal etkinliklerle buluşturduğu AKM Çocuk Sanat Merkezinde çocukların müzikal yeteneklerini keşfetmeleri için piyano atölyeleri düzenleniyor.

Başkan Büyükkılıç, Engelsiz Yaşam Merkezi’nin özel çocuklarıyla buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret ederek, özel çocuklarla bir araya geldi.

Duran Doğan Basım, niyet mektubu imzaladı

Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş, devralma işlemi kapsamında niyet mektubu imzaladı.

Kabaktepe: "Yeniden İstanbul sloganıyla saha çalışmalarına başlıyoruz”

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, medya yöneticileri ve köşe yazarlarıyla bir araya geldi.

Pera Müzesi, “Bir Yaz Akşamı” konserine ev sahipliği yapacak

Pera Müzesi, 10 Haziran’da Pera Kuartet’in “Bir Yaz Akşamı” konserine ev sahipliği yapacak. 11 Haziran’da ise “Aşk Şarkıları” temalı Türk Müziği Konseri’nde solistler Atakan Akdaş, Neval Güleç ve genç solist Yaşar Can

Bakan Güler, TSK komuta kademesini kabul etti

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, yeni görevinden dolayı “Hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesini kabul etti.

Konya'da “Veri Ambarı Konya Çalıştayları” düzenleniyor

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Konya’nın “Akıllı Şehircilik” alanındaki hedeflerine ulaşabilmek amacıyla “Veri Ambarı Konya Çalıştayları” düzenleniyor. “Hareketlilik”, “Çevre ve Enerji”, “Kültür ve Turizm”

Etiler Gıda'dan franchise sözleşmesi

Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş, franchise sözleşmesi imzaladı.

Bakan Yumaklı’dan "Dünya Gıda Güvenliği Günü" paylaşımı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, 7 Haziran Dünya Gıda Güvenliği Günü dolayısıyla paylaşım yaptı.

AKUT Spor Kulübü Sporcusu Avrupa'da

AKUT Spor Kulübü sporcusu Deniz Derin Sorguç, Formula Kite Gençler Avrupa Şampiyonasına katıldı.

Yeni Ailece tarifeleriyle Türk Telekom’da mobil ihtiyaçlar bir arada

Türk Telekom, aileler ve kendini aile gibi hissedenler için Yeni Ailece Tarifeleri’ni sunuyor. Yeni Ailece Tarifeleri ile farklı internet, dakika ve SMS içeren paketleri müşteriler 5 kişiye kadar ortak şekilde kullanabiliyor, tek fatura ile öde

Eurasia Rail Fuarı, sektörün önde gelen profesyonellerini bir araya getirecek

Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler ve Lojistik Fuarı Eurasia Rail, 21-23 Haziran 2023’te İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek.

Diş aralarının temizliği için en etkili yöntem diş ipi kullanmak

Üsküdar Diş Hastanesi Periodontoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Kübra Güler, ağız ve diş sağlığı için diş ipi kullanımının neden önemli olduğunu açıkladı.

Bakan Özhaseki: “Dünyanın incisi Van Gölümüzü kirliliklerden arındırıyoruz”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, “Başlattığımız Van Gölü Havza Koruma Eylem Planı ve Uygulama Programı çalışmalarıyla, dünyanın incisi Van Gölümüzü kirliliklerden arındırıyor; ortak evimiz dün

DANET, eve teslim kurban kesim geleneğini 18 yıldır sürdürüyor

Et ve et ürünleri sektörünün köklü kuruluşu DANET, Kurban Bayramı’nda modern yöntemler ile İslami şartlara ve gıda güvenliğine uygun, hijyenik ortamda vekaleten kesilmiş kurbanlıkların evlere teslim geleneğini 18 yıldır aralıksız

Alarko Holding, TED iş birliğiyle depremzede çocukların eğitim bursunu karşılayacak

Türk Eğitim Derneğinin “Deprem Geleceğimizi Yıkmasın” kampanyasına 10 milyon TL’lik bir bağışla destek olan Alarko Holding yaklaşık 100 depremzede öğrencinin 8 yıllık eğitim bursunu karşılayacak.

Türkiye-KKTC İktisadi ve Mali İşbirliği Anlaşması yürürlüğe girdi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, 2023 yılı Türkiye-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) arasında imzalanan İktisadi ve Mali İşbirliği Anlaşması’nın Resmi Gazete’de yayımlanarak resmileştiğini bildirdi.

MBIS, Nagarro’nun küresel ağına katıldı

Türkiye’nin ilk SAP® Gold Partner’ı MBIS, 34 ülkede 19 bin çalışanıyla faaliyet gösteren, dijital mühendislikte dünya lideri Nagarro’nun küresel ağının bir parçası oldu.

KAYMEK'ten Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nda sergi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki mesleki eğitim ve kültür faaliyetlerini gerçekleştiren kuruluş Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), Hayat Boyu Öğrenme Haftası münasebeti ile anlamlı bir farkındalığa imza atarak

Kapıkule Sınır Kapısı’nda 200 adet kaçak cep telefonu yakalandı

Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerince, bir araca yönelik gerçekleştirilen kontrollerde en son model 200 adet akıllı cep telefonu ele geçirildi.

Balatacılar'dan makine siparişi ödemesi

Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş, makine siparişi ödemesi yaptı.

Bakan Koca’dan selde hayatını kaybedenler için taziye mesajı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Amasya’da meydana gelen selde hayatını kaybeden vatandaşlar için taziye mesajı yayımladı.

Reklam

© Hibya haber ajansı. Tüm hakları saklıdır.